pumpurs.1s.lv

 

Darbojamies...


SADAĻA:    MONTESSORI

   Aiz loga sārtojas kļavu lapas. Paukšķēdami zemē krīt kastaņi un zīles. Mainās pasaule ap mums un tas viss ir tik brīnumaini!
    Mēs?...mēs turpinām darboties, lēnām un pamazām ejam pa izvēlēto taciņu. Nu jau ir izdzīvotas atkal  divas nodarbības. Pirmajā no tām prezentēju bērniem gadalaiku apli un gada ķēdi, kas sastāv no 366 pērlītēm - katram gadalaikam savā krāsā un katram mēnesim savā tonī. Runajām par gadalaiku maiņu, meklējām ķēdē esošā datuma pērlīti un dzimšanas dienu pērlītes, skaitījām cik atlicis līdz gada beigām, un runājām par norisēm dabā katrā no  gadalaikiem. Otrajā nodarbībā veidojām katra bērna dzīves ķēdi no dabā pieejamiem materiāliem un runājām par mūsu laiku lielajā laika ritumā. Beigās salīdzinajām manu dzīves ķēdi, kurā mēnešus vairs neskaitījām, ar bērnu dzīves ķēdi. Ui, kas par bērnu izsaucieniem, ieraugot manu ķēdi !!! :))

                                                                      

  Uz tikšanos citreiz!
Lai radoši rudenīgie vakari!

Jolanta
Komentāri (1)  |  2012-10-09 09:10  |  Skatīts: 1968x
saulgrieze - 2012-11-07 10:29
Prieks, Jolantiņ, ka no savas bagātīgās dzīves pieredzes ķēdes dāsni dalies ar bērniem. Lai arī turpmāk izdodas interesanti un radoši sadarboties!!!


Atpakaļ