pumpurs.1s.lv

 

Projekts noslēdzies


   2013. gada nogalē veiksmīgi tika īstenots projekts „Biedrības Olaines ģimeņu atbalstam „Pumpurs” materiālās bāzes papildināšana”, kura ietvaros tika iegādāti galvenie Montesori ģeometrijas materiāli un citi pamatlīdzekļi kvalitatīvu Montesori nodarbību norisei Olaines novada pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, t.sk. bērniem ar īpašām vajadzībām un mācīšanās grūtībām, tādējādi paplašinot un uzlabojot biedrības sniegtos pakalpojumus Olaines bērniem un viņu vecākiem.  
...
        Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Mūsu trešais projekts


    Biedrība Olaines ģimeņu atbalstam “Pumpurs” ir uzsākusi projekta „Biedrības Olaines ģimeņu atbalstam “Pumpurs” materiālās bāzes papildināšana” īstenošanu.

    Projekta ietvaros tiks iegādāti Montessori ģeometrijas materiāli un citi pamatlīdzekļi kvalitatīvu vecāku nodarbību un Montessori attīstības nodarbību norisei Olaines novada bērniem, t.sk. bērniem ar īpašām vajadzībām un mācīšanās grūtībām, tādējādi paplašinot un uzlabojot biedrības sniegtos pakalpojumus Olaines bērniem un viņu vecākiem.

...
Komentāri (0)  |  2013-10-15 11:28  |  Skatīts: 786x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Montesori istaba


     Eiropas Lauksaimniecības fonda Lauku attīstībai (ELFLA) LEADER pieejas ietvaros mūsu biedrība izstrādāja un realizēja projektu "Montesori didaktisko materiālu un pamatlīdzekļu iegāde biedrībai Olaines ģimeņu atbalstam "Pumpurs"", kā rezultātā tika izveidota Montesori istaba un iegādāti kvalitatīvi Montesori materiāli.
    Biedrība piedāvā Montesori attīstības nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem un organizē vecāku apmācības dažādos jautājumos.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-15 11:25  |  Skatīts: 1020x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Projekts!


 Biedrība Olaines ģimeņu atbalstam "Pumpurs" veiksmīgi īsteno projektu  „Montessori didaktisko materiālu un pamatlīdzekļu iegāde biedrībai Olaines ģimeņu atbalstam "Pumpurs"". Projekta ietvaros ir iegādāti Montessori materiāli un pamatlīdzekļi kvalitatīvu Montessori nodarbību norisei Olaines novada bērniem, t.sk. bērniem ar īpašām vajadzībām un mācīšanās grūtībām, tādējādi paplašinot un uzlabojot biedrības sniegtos pakalpojumus Olaines bērniem un viņu vecākiem.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-23 10:28  |  Skatīts: 804x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Mazais koka konstruktors


 
  Vispopulārākā spēle  ir „Domiņas" mazais koka konstruktors https://www.kokaspeles.lv/lv/kategorijas/klucishu-speles/mazais-koka-konstruktors-vecums-3-lidz-6
   Spēle veidota, ievērojot principu - solīti pa solītim (no vienkāršākā uz sarežģītāko). Bērns apgūst spēju „lasīt" plānus un shēmas, kā arī konstruēšanas iemaņas. Spēle attīsta loģisko domāšanu, abstrakto, tēlaino un telpisko izjūtu, fantāziju un kustību koordināciju.
...
Komentāri (0)  |  2012-10-16 09:56  |  Skatīts: 957x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Attīstošās spēles


Ikvienam nodarbību un pasākumu apmeklētājam ir pieejamas 22  "Domiņas" attīstošās spēles.
 1. Frančeskas spēle
 2. Mārītes
 3. Taureņi pļavā
 4. Jautrais koka kāpurs
 5. Mazais koka konstruktors
 6. Bilžu - burtu mozaīka
 7. Dalītas ģeometriskās figūras
 8. Vārdu domino
 9. loģikas puzle "Dalītie lodziņi"
 10. Raibās krelles
 11. Skaiļu sastāvs
 12. Mozaīka  "Saliec rakstu"
...
Komentāri (0)  |  2012-07-02 12:51  |  Skatīts: 1142x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.


Projekts "Biedrības Olaines ģimeņu atbalstam "Pumpurs" spēļu istabas iekārtošana"


Veiksmīgi ir realizēts biedrības projekts "Biedrības Olaines ģimeņu atbalstam "Pumpurs" spēļu istabas iekārtošana". Projekta ietvaros tika iegādātas mēbeles un SIA "Domiņa" attīstošās spēles. Projekts tika realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda Lauku attīstībai (ELFLA) LEADER pieejas ietvaros (ELFLA finansējums 90%)

...
Komentāri (0)  |  2012-06-19 10:49  |  Skatīts: 2199x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Lasīt tālāk.